CONSILIER FINANCIAR

BCR Asigurari de viata V.I.G.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea unui portofoliu de clienti prin promovarea serviciilor financiare oferite de companie
-intocmirea rapoartelor de activitate
-participarea la programul de training
-respectarea politicii de vanzari a companiei
-cosilierea si prezentarea produselor conform standardelor companiei

CERINTE

-Flexibilitate, rezistenta la stres,
-Experienta in vanzari constituie un avantaj;
-Abilitati excelente de comunicare, persuasiune, implicare, atitudine pozitiva, dinamic, sociabil;
-Atitudine proactiva si orientare catre client;
-Capacitate de a asimila cunostinte ;
-Studii superioare(in curs)

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea unei cariere de succes in cadrul celui mai mare grup financiar din Romania;
- Venituri garantate , valori peste 400euro
-Comisioane si bonusuri;
-Lucru intr-o echipa tanara si motivata;
- Cursuri de specialitate oferite de traineri LIMRA.

Companie de top in continua dezvoltare cu o gama larga de produse.
Incepe un nou proiect de dezvoltare , ceea ce duce la activarea unui nou proces de recrutare .