Colaborator vanzari software

Komputer Regio

Job expirat

RESPONSABILITATI

- reprezentant local al Komputer Regio
- colectare de informatii legate de piata si concurenta
- intretinerea relatiilor cu clientii
- promovarea produselor companiei si identificarea de noi strategii de vanzare
- oferirea de solutii optime clientilor
- identificare potential pentru extinderea afacerii

CERINTE

-afinitate in vanzarea de servicii software/IT
-capacitate de organizare si planificare
-bune abilitati de comunicare si interrelationare
-minima experienta de lucru cu companii/administratia publica

BENEFICII OFERITE

- salariul este pe baza de comision din vanzari
- bonusuri in functie de performanta
- posibilitate de lucru la domiciliu

Komputer Regio este prima companie care isi propune sa actioneze ca integrator de sistem local in domeniul solutiilor IT destinate administratiei publice locale. Infiintata in anul 2013, atuul companiei il reprezinta cei 15 ani de experienta, acumulata de membrii echipei sale, in domeniile privat si public, insumind peste 200 de implementari de succes.