CITY MANAGER

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea consta in oferirea de consultanta tehnica si comerciala in cadrul procesului de vanzare a produselor, serviciilor si echipamentelor din oferta companiei. Pentru detalii accesati http://recrutareresurse.blogspot.com

CERINTE

1. Dinamic, proactiv, onest, foarte bun negociator , diplomat, perseverent;
2. Cunoasterea limbilor straine, si tehnici de marketing, constituie un avantaj;
3. Experienta in vanzari constituie un avantaj;
4. Pregatirea si competentele necesare:
- Studii de baza: medii sau superioare
- Studii de specialitate: tehnice sau comerciale;
5. Aptitudini:
- creativitate, originalitate, motivatie personala; dorinta de dezvoltare personala si profesionala;
- atentie selectiva , distributiva si concentrata;
- capacitate de planificare si organizare;
- exprimare verbala si in scris fluenta;
- capacitate de integrare in medii diferite;
- spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- Pachet de castiguri motivante, corelate cu volumul vanzarilor, bonusuri corelate cu rezultatele activitatii;
- Traininguri de pregatire gratuite;
- Posibilitatea dezvoltarii in cariera profesionala intr-o companie multinationala si o industrie in permanenta dezvoltare.