BROKER ASIGURARI

OVB ALLFINANZ ROMANIA BROKER DE ASIGURARE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificarea potentialilor clienti si incheierea de contracte de asigurare si pensii private.
- Gestionarea, extinderea si fidelizarea portofoliului de clienti
- Consilierea clientilor in legatura cu cele mai potrivite solutii financiare, in functie de cerintele si posibilitatile acestora.
- Reprezentarea clientilor in relatie cu compania.

CERINTE

Va asteptam sa va alaturati echipei noastre daca sunteti dinamic, puternic motivat, dornic de actiune, daca doriti sa va faceti o afacere proprie, daca vreti sa coordonati o echipa proprie.

BENEFICII OFERITE

- creare afacere proprie
- training in tara si strainatate
- posibilitate de a deveni actionar in firma
- venituri corelate cu activitatea proprie si a echipei

Firma a luat nastere in anul 1970 la Koln in Germania,in prezent a devenit concernul nr.1 in Europa privind intermedierea de servicii financiare.Acoperim 14 tari din Europa,in Romania suntem prezenti din 2002 si avem parteneriate cu institutii financiare(societati de asigurari si banci)