Branch Manager

CREDIT IDEAL S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam un profesionist in vanzari, capabil sa formeze o echipa redutabila de Direct Sales Agents (DSA), care sa promoveze serviciile companiei noastre. Acesta va administra bugetul repartizat branch-ului si va fi responsabil de politica de angajari-disponibilizari.

CERINTE

Nu este neaparat necesara cunoasterea mediului bancar... Importante sunt calitatile de manager si vanzator ale candidatului. Se pune mare accent pe experienta si rezultate anterioare.

BENEFICII OFERITE

Platim cele mai bune salarii din piata de profil. Din acest motiv, dorim si cei mai buni oameni.

Oferim suport celor care doresc o solutie de creditare buna si nu percepem comisioane pentru aceste servicii. Preferam sa ne rezumam la comisioanele oferite de bancile partenere. Functionam cu trei puncte de lucru in Galati si Braila si dorim ca, pana la sfarsitul anului, sa ne extindem activitatea.
Ne bazam pe seriozitate, respect fata de client si calitatea ridicata a personalului nostru.