Asistent Manager Productie

S.C. CASA HERMOSA S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Achizitia de materii prime si accesorii
- Gestionarea stocurilor de materii prime in fluxul tehnologic
- Coordoneaza si asigura întregul proces de productie în vederea realizarii planului stabilit
, în conformitate cu obiectivele, programul si standardele de calitate ale firmei.
- Planifica activitatea de productie în functie de planul de
productie stabilit, pentru a asigura realizarea integrala a indicatorilor cantitativi si
calitativi stabiliti.

CERINTE

- Experienta in industria textila minim 2 ani
- Experienta in achizitia de materii prime si accesorii

BENEFICII OFERITE

Telefon serviciu

S.C. CASA HERMOSA S.R.L.,este o societate cu capital integral privat ,inca de la infiintare, S.C. CASA HERMOSA S.R.L., s-a impus prin profesionalism si competenta, furnizand clientilor, cu consecventa, servicii de calitate.
Profesionalismul, serviciile ireprosabile si deschiderea catre satisfacerea tuturor solicitarilor, au condus la cresterea continua a portofoliului de clienti si evident la cresterea cifrei de afaceri.