Area Sales Representative Galati sau Braila

Terra Romania Utilaje de Constructii srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii existenti din zona alocata
Gestionarea creantelor din zona alocata
Acordare de suport clientilor pentru achizitionarea in leasing a utilajelor
Prospectarea pietei pentru a identifica clienti noi si oportunitati de dezvoltare a afacerii
Prezentarea si promovarea produselor companiei prin participarea la targuri, expozitii si
alte evenimente de acest gen
Intocmirea de oferte
Negocierea si incheierea contractelor
Realizarea obiectivelor de vanzari

CERINTE

Studii superioare in domeniul tehnic, preferabil utilaje de constructii
Experienta in domeniul vanzarilor din domeniul tehnic sau in domeniul constructiilor
Limba engleza nivel mediu
Carnet de conducere categoria B
Cunostinte PC
Domiciliul in Galati sau Braila
Disponibilitate pentru a calatori
Abilitati de comunicare
Atitudine proactiva, orientat spre client si rezultate

BENEFICII OFERITE

Mediu occidental de munca
Bonusuri in functie de realizarea obiectivelor
Posibilitate de dezvoltare a carierei intr-o companie aflata in plina extindereSalariu motivant
Posibilitate de dezvoltare a carierei intr-o companie aflata in plina extindere
Masina, laptop, telefon

TERRA ROMANIA este parte componenta a INDUSTRIE HOLDING si isi desfasoara activitatea in Europa Centrala si de Est. INDUSTRIE HOLDING este o firma europeana, orientata spre rezultate globale care utilizeaza eficient toate punctele forte ale organizatiei pentru asigurarea unei cresteri viitoare permanente. Sediul central al grupului este in Vösendorf, Viena, iar reprezentantele locale dispun de o flexibilitate mare pentru a fi cat mai apropiate de beneficiari. Grupul are prezenta locala sustinuta de competenta si experienta europeana in toate tarile din centrul si estul Europei!
Competentele noastre de baza sunt productia, vanzarea, inchirierea, intretinerea si finantarea masinilor pentru constructii, industrie si agricultura.
Obiectivul nostru este reliefat prin vointa de a obtine succese pentru o dezvoltare permanenta.