AREA SALES MANAGER DIVIZIE HORECA

Consumer Product Network

Job expirat

RESPONSABILITATI

De pe aceasta pozitie veti coordona echipa de vanzari a zonei alocate, fiind responsabil de identificarea si operationalizarea celor mai bune solutii de crestere a afacerii.

CERINTE

Studii superioare
Experienta de minim 2 ani pe o pozitie similara (preferabil pe piata HoReCa)
Foarte bune abilitati de leadership, planificare, organizare
Competente de viziune a afacerii si management control
Cunostinte operare PC; limba engleza.

BENEFICII OFERITE

Doriti sa va alaturati unei echipe tinere si dinamice?
Aceasta este oportunitatea ideala de dezvoltare a carierei intr-un mediu dinamic si competitiv.
Se ofera pachet compensatoriu motivant.
Toate aplicatiile vor fi tratate cu maxima confidentialitate.
Numai candidatii eligibili vor fi contactati.

Companie ce activeaza in domeniul FMCG, distribuitor al unei game variate de produse de larg consum.