Area Manager - Topmaster Brand

ABC Unelte

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentarea companiei in zona alocata.
Realizarea obiectivelor strategice anuale desemnate de management.
Intocmirea de oferte tehnice si financiare.
Implicare in dezvoltarea zonei (propune strategii, efectueaza analize periodice , dezvolta planuri de actiune).

CERINTE

Persoana dinamica, analitica, voluntara , capabila sa lucreze in echipa si sa depuna eforturi pentru atingerea obiectivelor, motivata prin atingerea targetelor asumate, dornica sa se perfectioneze profesional in mod continuu.
- Absolvent de studii universitare (tehnice de preferinta);
- Domiciliul in una din localitatile de mai jos;
- Experienta in vanzari de minim 2 ani (in domeniul industrial sau tehnic constituie un avantaj);
- Bune abilitati de negociere;
- Permis de conducere categoria B;
- Cunostinte de limba engleza;
- Cunostinte Office (Excel, Word, PowerPoint).

BENEFICII OFERITE

- autoturism, laptop, telefon mobil;
- salariu motivant si bonus in functie de gradul de atingere a obiectivelor.

Import, Distributie, Vanzari, Inchirieri, Servicii Post-Vanzare Pentru Scule, Echipamente si Utilaje Pentru Industrie si Constructii.
Una dintre cele mai vechi firme de vanzari a produselor fabricate de Robert Bosch.
Distribuitorul exclusiv pentru zona de sud-est a sculelor de mana TopMaster si a Sculelor Electrice Raider.