Angajam urgent Sudori argon & electric

Proffman Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie Norvegiana angajeaza urgent pentru rafinarie sudori in argon si electric .Probele de lucru si interviurile vor avea loc in perioada 25 mai - 10 iunie la Constanta . Sudorii trebuie sa cunoasca ambele proceduri si TIG si electric. Candidati acceptati vor avea deja biletele de avion la sfarsitul probelor.

CERINTE

Pentru sudori se vor da probe de lucru in electric si argon pe teava groasa de inox. Vor fi asistati pe toata durata probelor de un inspector norvegian specializat in sudura. De aceea nivelul de limba engleza va fi cel putin mediu.

BENEFICII OFERITE

Salariul este de 135NOK/ora brut la un program de 10.5 ore pe zi cu overtime deschis. Cazare si mancare gratuita. Salariu net lunar 2700.
Asigurare medicala si sociala asigurate de statul norvegian
Perioada contractului: 2 luni + mari posibilitati de prelungire.

Companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate: Norvegia, Suedia in domeniile Oil&Gas si santiere navale.