AGENT VANZARI - ZONA S-E

TRENKWALDER S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie care comercializeaza si distribuie aparatura electronica.

- Identificarea potentialilor clienti si promovarea produselor comercializate;
- Negocierea si incheierea contractelor cu clientii;
- Pastrarea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
- Recuperarea contravalorii facturilor catre clienti.

CERINTE

- Studii medii / superioare, preferabil studii tehnice;
- Experienta pe un post similar de minim 3 ani;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Cunostinte PC: pachetul MS Office;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant sustinut de oportunitatea dezvoltarii intr-o companie cu traditie in comertul de electronice;

Trenkwalder este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.