Agent Vanzari - Pesticide, Seminte, Ingrasaminte Foliare

Freemarkonsult International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea unei piete in plina expansiune;
- Identificarea de noi clienti si dezvoltarea propriei baze de clienti;
- Asigurarea de consultanta inaintea ofertarii;
- Ofertare catre clienti;
- Urmarirea ofertelor trimise si vizitarea clientilor la care s-au trimis oferte pentru a-i consilia si convinge sa se incheie contractul;
- Intocmirea de rapoarte de activitate si de vanzari.

CERINTE

- studii superioare agronomice
- experien¿a produc¿ie agricol¿ / vânzari
- cuno¿tin¿e operare PC (MS OFFICE)
- abilit¿¿i de comunicare
- persoan¿ dinamic¿, dornic¿ de a înv¿¿a
- cuno¿tin¿e de limba englez¿ (avantaj)

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- training
- telefon mobil
- ma¿in¿ de serviciu

Suntem companie de consultanta in domeniul resurselor umane, prezenta pe piata romaneasca de profil, din anul 1994. Puteti aplica direct la oricare dintre ofertele nostre si prin transmiterea CV-ului Dvs. la adresa office@freemarkonsult.com. Nr. operator date cu caracter personal: 6065