AGENT VANZARI BRAILA-BUZAU COD AV - BZ

INTERSNACK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Stabilirea si dezvoltarea relatiei directe cu clientii
- Preluarea comenzilor si coordonarea livrarii
- Asigurarea mercantizarii marcilor Intersnack
- Mentinerea nivelului minim al creditelor din piata

CERINTE

Candidatul potrivit are experienta de cel putin 2 ani in vanzari directe si carnet de conducere categoria B, este eficient, ambitios si are o atitudine pozitiva.
Dinamismul si dorinta de a invata sunt calitatile pe care le cautam pentru a va oferi posibilitatea de a va construi o cariera cu noi.

BENEFICII OFERITE

- Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
- Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern
- Posibilitatea de ascensiune profesionala
- Masina de serviciu
- Salariu motivant, pe masura realizarilor, si bonusuri lunare pentru cei mai buni
- Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor

Compania Intersnack, producator cu traditie de snacks-uri sarate, este cunoscuta pe piata din Romania prin marcile CHIO, POM - BAR, FELIX si FIESTA.
Cautam candidati dornici sa se alature echipei noastre din filiala Braila-Buzau pe pozitia de Agent Vanzari cod AV-BZ.
Asteptam CV-urile dvs. si pe adresa de e-mail asmbr@chio.ro sau fax: 0239/610 983.