Consultant vanzari

VALROM EXIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

In prezent, cautam un nou coleg – consultant de vanzari – care sa ne ajute sa ne crestem portofoliul de clienti si vanzarile in mod implicit.

CERINTE

Ce asteptari avem de la viitorul coleg:
- studii superioare;
- permis categoria ''B'';
- disponibilitate pentru efectuarea unor deplasari frecvente in tara;
- cunoasterea limbii engleze;
- cunostinte PC (office si internet);
- aptitudini de comunicare interpersonala si scrisa;
- persoana dinamica, capabila, responsabila, cu initiativa;
- cunostintele de mecanica agricola sau de agronomie constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Oferta noastra pentru viitorul coleg cuprinde:
- salariu fix + comision de vanzari peste medie;
- autoturism de serviciu;
- telefon de serviciu;
- tichete de masa;
- program de instruire;
- o atmosfera placuta si un loc de munca unde sa vii drag.

Valrom Exim SRL este o companie romaneasca prezenta pe piata de peste 14 ani, specializata in comercializarea de tehnologie pentru aplicarea pesticidelor in agricultura. Reprezentand producatori consacrati din Europa Occidentala si SUA, Valrom Exim SRL comercializeaza masini de erbicidat si piese de schimb pentru acestea, precum si o gama larga de aparate de masura a calitatii solului si al culturilor, ajutandu-si astfel clientii sa obtina tratamente rentabile si eficiente.