AGENT BROKERAJ IN ASIGURARI

DAW MANAGEMENT BROKER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ai fost agent de vanzari al unei societati de asigurare?
Ai fost inspector de asigurari?
Ai renuntat din cauza preturilor prea mari sau al comisionul prea mic?
Te ajutam sa iti mentii portofoliul si relatia cu toti clientii.

CERINTE

-Persoana care doreste obtinerea unor venituri suplimentare
-Bune capacitati de comunicare, prezentabil, pozitiv, instruibil, onest, sociabil, se exprima bine, isi tine promisiunile, cu atitudine proactiva si orientare catre client

-CURS AGENT ASIGURARE IMA - OBLIGATORIU
-DETINE SPATIU BIROU este un avantaj

-Acces la internet
-Detine computer propriu si imprimanta
-Cunostinte IT la nivel mediu

BENEFICII OFERITE

-Asistenta IT permanenta
-COMISION din vanzari (Fara Target)

DESCRIEREA FIRMEI

Daw Management Broker- un broker de top!
Suntem o companie de brokeraj de asigurari pentru persoane fizice si juridice. Daca sunteti in cautarea unui broker care sa va sfatuiasca si nu doar sa va reinnoiasca polita de asigurare, un broker care sa va garanteze o acoperire completa si un pachet de servicii adaptat nevoilor dumneavoastra, atunci ati venit la locul potrivit.
Suntem in top 5 in Romania!