AGENT ASIGURARE OBLIGATORIE LOCUINTE

Broker

Job expirat

RESPONSABILITATI

Specialistii nostrii, cu experienta in vanzari, educatie si consultanta financiara au participat si in reforma pensiilor private din Romania. Rezultatele de exceptie ne-au motivat sa implementam in activitatile sustinute de organizatia noastra si un nou concept care l-am denumit generic "Reforma asigurarilor".

Valori care ne caracterizeaza:

stabilitate

flexibilitate

dinamism

consecventa

integritate

inovatie

diplomatie

CERINTE

- Bune calitati de coordonare, motivare si control a unei echipe dinamice;
- Disponibilitate la o activitate de pionierat si performante peste medie;
- Capacitate foarte buna de comunicare si o tinuta profesionala ireprosabila;
-Persoana onesta,ambitioasa,prietenoasa si ORIENTATA CATRE PERFORMANTA.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a-ti dezvolta si coordona propria echipa.
Comision pentru fiecare asigurare incheiata,comision pentru echipa formata,BONUSURI in functie de realizari.

Prin intermediul acestui proiect urmarim formarea unei echipe de agenti profesionisti care vor beneficia de pregatire specializata si suportul necesar astfel incat sa aiba realizari de exceptie.