Lucrator comercial

BASAROM COM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ofera informatii si preia comenzi de la distribuitori si clienti noi
- Identifică şi contactează potenţiali clienţi în vederea prezentării produselor şi ofertelor actuale
- Prezintă, promovează şi comercializează produsele companiei către clienţi si potenţiali clienţi
- Participă la negocieri, întocmeşte contracte comerciale, monitorizează derularea şi finalizarea acestora
- Dezvoltă portofoliul de clienţi autohtoni şi / sau străini
- Propune soluţii pentru dezvoltarea vânzărilor şi promovarea produselor

CERINTE

- Abilitati excelente de comunicare
- Cunostinte PC: internet explorer, metode promovare online si MS office
- Cunostinte limba engleza
- Inclinatie catre invatare si perfectionare rapida si continua
- Reprezinta avantaj cunostinte in domeniul utilajelor agricole
- Permis auto categoria B

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv ( telefon, bonusuri de performanta, bonuri de masa)
- atmosfera de lucru placuta
- seriozitate

Basarom Com se ocupa cu comertul de produse agricole incepand de la motosape, motopompe si atomizoare pana la hidrofoare, generatoare si aparate de sudura si distributia acestora in toata tara. Deasemenea avem o retea de distribuitori online.
Suntem localizati in zona Bragadiru, Ilfov, la o distanta de 3 min cu auto/maxi taxi de Cora Alexandriei. (capat tramvai 32)