FIRMA DE PRODUCTIE angajeaza secretara

GOLDEN CHICKEN

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele responsabilități SECRETARA
• realizarea colectării și transcrierii corespondenței de orice tip, proceselor-verbale, adreselor, rapoartelor, etc. și evidentierea lor în documente scrise sau în situații informatice;
• selecționarea și expedierea corespondenței și a altor documente;
• executarea lucrărilor de birou de importanță limitată cum sunt: clasarea dosarelor, utilizarea de fotocopiatoare, scaner-e sau păstrarea și operarea în diverse registre de evidență;
• întocmirea diferitelor rapoarte și documente, în funcție de solicitări;

CERINTE

Cerințe:SECRETARA
• experiență în utilizarea calculatorului : programele Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) și a Internetului;
• abilități de comunicare și de abordare interpersonală;
• rigurozitate în respectarea cu acuratețe a termenelor limită și a sarcinilor;
• intenția de colaborare pe termen lung;
• orientare către rezultate;
• flexibilitate, sociabilitate;

BENEFICII OFERITE

decontare transport

DESCRIEREA FIRMEI

productie