angajam contabila primara

RECYCLE INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam contabila primara cu expeienta in domeniu de minim 3 ani, studii superioare, cunostinte de operare PC (Word, Excel).
Va rugam trimiteti CV-urile la adresa de gmail : angajare.rci

CERINTE

Trebuie sa fie o persoana flexibila, ordonata, serioasa si sa aiba capacitate de analiza si organizare, meticulozitate si acuratete. Constituie avantaj: experienta intr-o companie multinationala si cunoasterea unui program de gestiune.

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu atractiv, mediu de lucru dinamic si posibilatea de promovare.

Recycle International SRL este un afiliat al grupului de companii din Bulgaria, organizatie de prestigiu in domeniul managementului integrat al deseurilor.

Filiala romaneasca este infiintata la finele anului 2007 si este autorizata pentru colectarea, reciclarea, valorificarea deseurilor nepericuloase in special cele de hartie. Sediul social este in Sos. Alexandriei, nr. 229, Bragadiru, Ilfov.

Filiala romaneasca a devenit un operator demn de incredere pe piata gestionarii deseurilor nepericuloase valorificabile din Romania, reusind sa colecteze, proceseze si sa valorifice circa 30.000 tone deseuri/an.