Sofer TIR

PBF Prefabricate S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Transport marfa rute interne si internationale.

CERINTE

- seriozitate, profesionalism, corectitudine, onestitate
- experienta pe masina de mare tonaj - minim 3 ani
- atestat transport marfa obligatoriu
- cunoasterea limbii italiene constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

va fi discutata in urma interviului

SC PBF Prefabricate SA apare din unirea experientelor, a competentelor si a capacitatilor intreprinzatoare italiene, austriece si romanesti, maturizate in mod armonios, din domeniul constructiilor.
Misiunea PBF, care constituie si caracteristica sa novatoare si care o face unica printre firmele care actioneaza in sectorul constructiilor, este aceea de a fi partener la 360 grade cu toti protagonistii care actioneaza in acest domeniu specific de activitate, furnizandu-le, cu aceeasi atentie, profesionalitate si inalt standard calitativ, produse de un inalt continut tehnologic, servicii de proiectare, de executare a lucrarilor si de logistica.