REPREZENTANT VANZARI (pe teren) 2 posturi: Suceava - Botosani, Iasi - Neamt

SC HOLVER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- reprezentarea societatii in fata clientilor si producatorilor actuali si potentiali;
- cercetarea, informarea si extinderea sectorului de piata detinut de societate in vanzarea serviciilor specifice prin mentinerea portofoliului de clienti si atragerea de noi clienti;
- promovarea produselor firmei;
- indeplinirea obiectivelor lunare;
- intocmirea rapoartelor de activitate;
- respectarea procedurilor interne de lucru;

CERINTE

- este obligatorie experienta in domeniul vanzarilor;
- foarte bune abilitati de comunicare si relationare interpersonala;
- disponibilitate la deplasari;
- persoana organizata, receptiva, responsabila;
- minim studii medii si cunostinte operare PC;
- permis auto (ctg. B);
- cunostinte tehnice in domeniul materialelor de constructii (lemnoase) - constituie avantaj;
- candidatul sa aibe domiciliul de resedinta ideal in Iasi si Suceava;

Numai candidatii selectati vor fi contactati pentru interviu

BENEFICII OFERITE

se discuta la interviu;

Companie multinationala de comert cu material lemnos. Pentru informatii detaliate, va rugam accesati pagina noastra de web: http://www.holver.ro