Reprezentant Vanzari - judetul Botosani

Media City

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea de noi clienti in aria desemnata
- Conceperea de propuneri de promovare
- Incheierea contractelor
- Mentinerea legaturilor cu clientii vechi si cu cei noi
- Sustinerea de prezentari
- Cunoasterea tendintelor pietei
- Culegerea datelor si formarea bazelor de date comerciale
- Intermedierea relatiei firma-client
- Prospectarea pietii
- Promovarea serviciilor firmei.

CERINTE

- Capacitatea de a lucra individual pe aria desemnata
- Foarte bune capacitati de comunicare
- Foarte bune capacitati de vinzari
- Foarte bune capacitati de utilizare a PC si internetului
- Rezistenta la stres
- Permis de conducere cat. B
- Minim studii medii

BENEFICII OFERITE

- Beneficii substantiale in functie de realizari si activitate personala
- Comision din realizari
- Posibilitatea de promovare
- Desfasurarea activitatii intr-un mediu tanar si ambitios, in domeniul B2B
- Se ofera conditii speciale pentru P.F.A. si S.R.L.

Companie nationala, in dezvoltare rapida. Specializata pe creatie publicitara, publicitate online, identitate de companie, brokeraj publicitar.
Filosofia noastra se bazeaza pe rezultate concrete obtinute prin imbinarea eficienta a elementelor de design, comunicare si marketing.