Reprezentant Edera

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Colaborare: Distributie produse in sistem MLM
Esti sau ai fost inscris intr-o companie cu vanzare directa (MLM – Amway, Avon, Oriflame...)? Experimenteaza AFACEREA Winalite ! - Vei observa diferenta!
Daca nu, iata cat este de simplu:

- promovarea produselor in conformitate cu standardele companiei;
- vanzarea directa a produselor catre consumator;
- crearea unei retele proprii de distribuitori care va contribui la cresterea venitului personal si cel al companiei.
ATENTIE! Compania nu impune target lunar (nu exista deci volum de vanzare obligatoriu). Fiecare lucreaza cat si cand doreste. Castigul este dinamic, functie de activitatea desfasurata.

CERINTE

-dorinta de a avea un venit suplimentar considerabil.
-serios,onest cu clientii disponibil cateva ore pe zi dornic de afirmare

BENEFICII OFERITE

-Discount de 25% -50%;
- suplimentar, castig 7-25% din vanzarea lunara a grupului creat, functie de performanta acestuia;
- pentru noii inscrisi exista programe de motivare cu premii suplimentare foarte atractive.
- alte bonusuri functie de performanta.

Aceasta afacere va fi pentru dumneavoastra nu mai mult decat ceea ce doriti: un hobby, o sursa de castig suplimentar sau o afacere full time, castigul fiind pe masura implicarii – si iata o informatie pentru persoanele care vor mai mult decat un castig oarecare: O persoana energica poate ajunge la o suma de 1000 euro lunar in 8-18 luni de la inceperea afacerii in sistem part time sau 4-8 luni in sistem full time. Dupa atingerea acestui nivel castigul este permanent crescator!
Gasiti toate detaliile vizitand:www.edera.ro
Noi NU va rapim timpul, dumneavoastra NU il rapiti pe al nostru!
APLICATI DOAR DACA SUNTETI INTERESAT/ A !!