reprezentant,coordonatoare AVON

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

buna! vreau sa iti fac o propunere :sa devii reprezentant AVON.Este ceva foarte placut si chiar profitabil.Nu conteaza daca esti eleva,studenta sau salariata,nu trebuie sa faci vreun curs special si nici nu platesti taxa de inscriere,este suficient sa-ti doresti un venit usor de obtinut.Trebuie doar sa-mi trimiti un sms cu numele,varsta si nr de tel la 0766.553.225 sau un mail la mika_ella052007@yahoo.com .primesti imediat pachetul de inscriere cu brosuri si materiale informative.Acesta este gratuit si nu te obliga la nimic,iti da doar sansa de a testa aceastaq activitate.Tot ce trebuie sa faci este sa arati brosura prietenelorsi colegelor tale si sa notezi comenzile lor.produsele le primesti acasa chiar a doua zi de la inscriere .Primesti produse cadou si premii la competitiile organizate,ai reducere intre 15-30% din valoarea comenzii si ai sansa de a promova.Platesti produsele comandate (minus discountul tau) in timp de 18 zile. Nu-i asa ca suna bine? Astept msj tau cat mai curand. Liderul tau Avon, Mihaela

CERINTE

Seriozitate