PLANIFICARE PRODUCTIE

Supermag Imperial

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planificarea comenzilor de poductie asigurand un randament maxim in utilizarea resurselor
- Planificarea activitatilor de productie si aprovizonare in corelare cu comenzile primite de la clienti
- Evaluarea si imbunatatirea randamentului pe utilaje din productie
- Initiaza aprovizionarea cu diferite materiale, materii prime necesare pentru indeplinirea planului de productie
- Urmarirea si optimizarea consumului de materie prima

CERINTE

- Studii medii sau superioare tehnice
- Experienta in planificare productie
- Cunostinte operare calculator
- Capacitate de adaptare la schimbare si initiativa
- Spirit analitic, capacitate de a comunica, de a lucra in echipa, flexibilitate

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru dinamic si competitiv
- Se ofera salariu motivant si bonusuri in functie de rentabilitate

Lider la nivel national pe piata anvelopelor, cu potential puternic, in curs de dezvoltare si extindere continua.