Personal Consiliere Clienti

BANCA EUROPEANA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezentarea ofertei de produse si servicii, consilerea clientilor in alegerea deciziei optime;
- Negocierea si supervizarea derularii contractelor;
- Mentinerea unei bune relatii cu clientii deja existenti;
- Realizarea obiectivelor stabilite de catre companie;
- Realizarea documentelor interne specifice;
- Intocmirea si prezentarea unui raport periodic al evolutiei portofoliului de clienti;
- Redactarea corespondentei cu clientii si furnizorii;
- Documentarea privind obiectivele evenimentului;
- Realizarea bazelor de date cu potentialii clienti.

CERINTE

- capacitate de lucru in echipa, initiativa, dinamism, dorinta de a face cariera in domeniul bancar, seriozitate, abilitati de comunicare si organizare, usurinta de a stabili relatii noi interumane, experienta in vanzari constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- venituri proportionale cu munca depusa
- bonusuri(150-400 euro)
- posibilitatea de a face cariera in domeniul bancar
- pregatire intensiva gratuita
- echipament IT (laptop, zapp modem, videoproiector etc)

DESCRIEREA FIRMEI

BANCA europeana, lider pe piata locativa din Europa