OPERATOR LIMBA ITALIANA - CALL CENTER DE RENUME IASI

OBIETTIVO LAVORO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

DE CE TE ASTEPTAM AICI SI ACUM:

- pentru ca e timpul sa faci o schimbare
- pentru ca aici iti poti perfectiona italiana beneficiind de cursuri de formare
- pentru ca iti vei dezvolta considerabil capacitatile de comunicare si persuasiune
- pentru ca te asteapta o echipa unita
- pentru ca poti creste in cadrul Companiei
- pentru ca meseria trebuie facuta cu placere
- pentru ca vei avea program de lucru flexibil
- pentru ca vei avea bonusuri in functie de rezultate

CERINTE

O ECHIPA TANARA SI ENTUZIASTA TE ASTEAPTA DACA:

- iti place limba italiana
- iti place sa comunici
- vrei sa iti dezvolti aptitudinile de comunicare
- vrei un program flexibil
- ai nevoie de un venit dintr-o activitate pe care sa o faci cu pasiune
- esti dinamic, ai spirit de initiativa

Obiettivo Lavoro Romania srl este parte a Grupului Multinational Obiettivo Lavoro SpA specializat in gestionarea resurselor umane. Te asteptam oricand la noi pentru un sfat in domeniul profesional, pentru a gasi impreuna locul de munca potrivit pentru tine, pentru a te ajuta sa intelegi ce inseamna piata muncii in care va trebui sa te orientezi. Aceasta deoarece credem in tine si suntem pregatiti sa te sustinem cu ajutorul specialistilor nostri. Aplica acum pe iasi@obiettivolavoro.ro si hai sa iti aratam ca noi te putem ajuta sa descoperi un nou mod de a spune \"Spor la munca!\"