Operator de sondaje de opinie

Field Insights

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea de sondaje de opinie (pe baza de chestionar) pe teren (pe strada/din casa in casa sau locatii prestabilite ).

responsabilitati:
- finalizarea tuturor proiectelor in care se implica;
- indeplinirea normei de lucru (nr. de chestionare finalizate);
- seriozitatea muncii depuse (chestionar corect-sincer completat)

CERINTE

- persoana organizata, rezistenta la munca pe teren
- atenta la detalii, meticuloasa.
- dispusa sa lucreze cel putin 2 ore / zi.
- abilitati foarte bune de comunicare
- putere de convingere, tenacitate

BENEFICII OFERITE

- program flexibil, posibilitatea de a lucra in ture;
- mediu de lucru profesional, o experienta interesanta de lucru cu oamenii;
- un venit atractiv pe baza de performanta/ pe rezultat;
- posibilitatea de promovare;
- cursuri de initiere pe post;
- plata pe chestionar / apel telefonic;

Field Insights este o agentie de cercetare de piata, la nivel national lansata in anul 2002, specializata in servicii de field si data processing.
Compania ofera clientilor sai - agentii full service locale sau multinationale - o gama completa de servicii de implementare si procesare de date.

Field Insights este membra a ESOMAR, SORMA si MRS.