MERCHANDISER RETEA - Suceava si Botosani

WHITELAND IMPORT EXPORT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura maximum de prezenta, vizibilitate, impact si accesibilitate pentru toate produsele societatii;
- aduce o contributie considerabila in stabilirea pretului de raft, in optimizarea stocurilor si in imbunatatirea relatiilor cu clientii de tip IKA alocati cat si a imaginii produselor companiei in piata.

CERINTE

- minim un an experienta in merchandizarea bunurilor de larg consum;
- abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- rezistenta fizica.

BENEFICII OFERITE

Conditiile materiale ale muncii:
- companie de nivel national, cu proceduri solide si eficiente de lucru,
- cultura organizationala puternica,
- abonament telefon mobil.

WHITELAND IMPORT EXPORT este una dintre cele mai mari companii de distributie de produse alimentare din Romania, cu peste 10 000 clienti si acoperirea intregului teritoriu local.

Garantam pentru calitatea produselor distribuite, pentru care suntem unic distribuitor: Hochland, Meggle, Campina, Orkla, Don Gustosso.

Accesati pentru detalii adresa: www.whiteland.ro