MANAGER CALITATE

Supermag Imperial

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea sistemului integrat calitate - mediu
- Titularul functiei va asigura implementarea si mentinerea standardelor de calitate
- Coordonarea activitatii de elaborare, actualizare si imbunatatire continua a documentelor sistemului de management al calitatii
- Asigura implementarea politicii si a obiectivelor firmei, referitoare la calitate
- Asigura imbunatatirea continua a proceselor de productie si reducerea continua a rebuturilor si a defectelor la clienti

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta in domeniu
- Cunostinte operare PC
- Bune abilitati de comunicare
- Experienta in documentarea si implementarea sistemelor de management al calitatii

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru dinamic si competitiv
- Se ofera salariu motivant si bonusuri in functie de rentabilitate

Lider la nivel national pe piata anvelopelor, cu potential puternic, in curs de dezvoltare si extindere continua.