LOGISTICA

Supermag Imperial

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura buna comunicare dintre gestiuni si departamentele cu care interfereaza
- Urmarirea intocmirii in timp a tuturor documentelor necesare si urmarirea predarii lor catre departamentele interesate
- Negocierea contractelor cu firmele de transport si curierat in mod special pentru realizarea livrarilor in piata interna, externa
- Intocmirea si centralizarea graficelor de livrare
- Coordonarea echipajelor de distributie

CERINTE

- Experienta in logistica, cunostinte PC, cunoasterea unei limbi straine de preferat engleza
- Abilitati de coordonare, de organizare, de a gasi solutii in termen scurt in functie de situatia existenta, de negociere, lucru in echipa, adaptabilitate
- Spontan, comunicativ, energic, bun observator, rezistent la stres
- Capacitate de a culege, intelege si prelucra informatiile necesare desfasurarii activitatii

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru dinamic ¿¿i competitiv
- Se ofera salariu motivant si bonusuri in functie de rentabilitate

Lider la nivel national pe piata anvelopelor, cu potential puternic, in curs de dezvoltare si extindere continua.