Inginer productie/ inginer santier

PBF Prefabricate S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Monitorizeaza desfasurarea lucrarilor
- Coordoneaza echipa aflata in subordine
- Coordoneaza lucrarile de executie conform proiectului si a specificatiei tehnice
- Solutioneaza si gestioneaza diferitele situatii ce pot aparea pe parcursul lucrarii
- Raporteaza situatia desfasurarii lucrarilor

CERINTE

- Absolvent de studii superioare
- Experienta in domeniu minim 2 ani, in tara sau in strainatate
- Experienta in coordonarea unei echipe
- Persoana flexibila, spirit de initiativa
- Bune abilitati de coordonare si comunicare
- Cunoasterea legislatiei in vigoare, referitoare la domeniul de activitate.
- Disponibilitate la program flexibil si deplasari

BENEFICII OFERITE

va fi dscutata in urma interviului, in functie de experienta

SC PBF Prefabricate SA apare din unirea experientelor, a competentelor si a capacitatilor intreprinzatoare italiene, austriece si romanesti, maturizate in mod armonios, din domeniul constructiilor.
Misiunea PBF, care constituie si caracteristica sa novatoare si care o face unica printre firmele care actioneaza in sectorul constructiilor, este aceea de a fi partener la 360? cu toti protagonistii care actioneaza in acest domeniu specific de activitate, furnizandu-le, cu aceeasi atentie, profesionalitate si inalt standard calitativ, produse de un inalt continut tehnologic, servicii de proiectare, de executare a lucrarilor si de logistica.