Distribuitor produse cosmetice

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vei avea oportunitatea de a lucra intr-un ritm impus de tine pentru o companie cu o dezvoltare foarte rapida in domeniul parfumurilor, creata de oameni tineri si care raspunde prompt solicitarilor clientilor. Principalele obiective sunt :
- produsele sa fie intotdeauna disponibile la cel mai bun pret
- distribuitorii parfumurilor sa fie implicati cu responsabilitate in relatia cu clientii
- sa putem satisface intotdeauna cererile clientilor nostri

CERINTE

seriozitate
dorinta de afirmare
minim liceul
apt pentru a acumula noi cunostiinte

BENEFICII OFERITE

Oportunitate pentru persoanele antrenate deja in vinzari de tip MLM. Cistiguri nelimitate functie de vinzari, libertate absoluta de decizie.
Iti doresti o independenta financiara absoluta, te-ai saturat sa depinzi de salarul zilnic, vrei mai mult? te-ai saturat sa visezi si nimic sa nu se poata realiza? Nu e tirziu sa devii propriul sef intr-o activitate care e la inceput. Iti poti crea propria echipa, poti demara propria afacere alaturi de noi.
Te asteptam in echipa noastra!