DISTRIBUITOR PRODUSE BIO

SC BIOLIFE 4YOU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Colaboratori distributie produse BIO-cosmetice si terapeutice., sistem MLM(vanzare directa)

CERINTE

Indiferent de momentul inscrierii, fiecare Intreprinzator independent are aceleasi sanse si oportunitati de succes pe baza timpului investit, a motivatiei si efortului personal.

BENEFICII OFERITE

o modalitate de a trai sanatos
oameni cu preocupari identice cu ale tale
bani suficienti ca sa iti permiti orice
acces la o lume diferita de cea "gri" de zi cu zi

Daca vrei ca toate acestea sa le primesti trebuie sa investesti putin in tine: in mintea ta, in corpul tau, in stilul tau de a vedea lucrurile.
Acestea sunt elementele de baza, care iti vor aduce avantaje pe care nici nu ti le imaginezi!
Mai departe este doar tehnica pe care o vei invata de la ceilalti care au inceput asa, ca tine, si acum sunt cei mai buni.

O compania ce dezvolta si sustine comunitatea BIO (adica orice persoana interesata de produse BIO si stilul de viata BIO si este dispusa sa impartaseasca aceasta preocupare).