Director Vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Descrierea postului:
Formarea si coordonarea unei echipe de vanzari directe
Planificarea si organizarea campaniilor de marketing
Pregatirea materialelor si strategiei de marketing
• Promovarea si vanzarea proactiva a produselor si serviciilor bancilor si subsidiarelor pentru clientii persoane fizice si juridice.

CERINTE

Experienta in vanzari
Capacitati organizatorice si manageriale, capacitate de analiza si sinteza, excelente abilitati de comunicare si lucru in echipa, imaginatie, creativitate, capacitatea de a lucra in conditii de stres
Permis de conducere,
Cunostinte de operare PC
• Abilitati excelente de vanzare si relatii cu clientii;
• Capacitate de comunicare si negociere;
• Capacitate de asimilare a noilor cunostinte
• Spirit de echipa
• Gandire logica, rapiditate

BENEFICII OFERITE

• Pachet de compensare motivant, direct corelat cu rezultatele obtinute .
Realizarea unei cariere in domeniul financiar bancar