Coordonator

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ai experienta in domeniul vanzarilor?
iti place sa lucrezi independent?
vino alaturi de noi!
impreuna construim o echipa de elita, alaturi de cei mai performanti specialisti in creditarea persoanelor fizice si juridice
Sansa este a TA, aplica ACUM pentru a deveni membru al retelei noastre de vanzari directe
si de a obtine venituri suplimentare in calitate de
Consilier financiar
(part-time/full-time, Jud. Botosani)
sa depui eforturi constante pentru a largi baza de clienti si sa cauti, construiesti si mentii o retea de relatii cu clienti/prospecti;
sa iei contact zilnic prin telefon si sa vizitezi clientii poteniali sau existenti si sa identifici nevoile financiare actuale/viitoare ale clientilor;
sa informezi clientii despre produsele de creditare ale Bancilor partenere, conform manualelor de training si procedurilor in vigoare, explicand beneficiile si costurile aferente acestor produse;
sa oferi explicatii priiind documentatia necesara incheierii unui contract de credit, sa asisti clientii in completarea documentatiei si sa te asiguri ca respectiiii clienti consiliati primesc un raspuns in timp optim;
sa soliciti/obtii referinte de la clientii potentiali sau existenti;
sa arati o preocupare constanta pentru imbunatatirea cunostintelor legate de produsele Bancii si sa participi actii la training-urile organizate de Broker;
sa activezi conform standardelor, normelor si procedurilor Bancii;
sa intocmesti rapoarte de actiiitate cu privire la intalnirisi contacte.

CERINTE

Pentru aceasta trebuie sa indeplinesti urmatoarele conditii …
sa ai experienta in vanzari directe sau in domeniul financiar-bancar;
si sa cunosti …
MS Office la un nivel bun;

BENEFICII OFERITE

Crezi ca ai foarte bune abilitati de comunicare si vanzare? Esti un bun negociator? Daca putem trece in dreptul numelui tau si atitudinea pro-activa, spiritul intreprinzator si disponibilitatea la deplasare, atunci, noi i-ti oferim:
beneficii direct proportional cu realizarile
un cadru exceptional pentru dezvoltarea carierei tale profesionale;
o atmosfera de lucru de performanta construita de colegii nostrii;
o remuneratie in functie de efortul depus si succesul in vanzari;
si nu in ultimul rand posibilitatea de a face parte din echipa unei noi retele de vanzari directe intr-un mediu de lucru profesionist