consumator sau reprezentant

AVON COSMETICS

Job expirat

RESPONSABILITATI

A fi Reprezentant Avon nu inseamna doar sa promovezi o marca de frumusete de prima clasa - inseamna sa detii controlul asupra vietii tale.
Fii propriul tau sef, stabileste-ti singur orele de lucru - si fi gata ca visele zilei de maine sa devina realitate astazi! Esti pregatit sa faci o schimbare in viata ta, sa-ti creezi o cariera noua si atractiva si sa castigi mai multi bani decat ti-ai imaginat vreodata? Alatura-te celor 5 milioane de Reprezentanti din intreaga lume care folosesc acest sistem simplu si eficient de a obtine succes pe plan profesional si personal.

CERINTE

Cautam persoane comunicative, ambitioase si pline de energie.

BENEFICII OFERITE

- 15-30% DIN VALOAREA COMENZII CASTIG PERSONAL
- PRODUSE CADOU
- PARTICIPAREA LA CONCURSURI SI COMPETITII CU PREMII
- SANSA DE A PROMOVA RAPID AL CONDUCEREA PROPREI TALE ECHIPE
- CURSURI GRATUITE DE MACHIAJ SI TRAININGURI SPECIALIZATE

Oferim tuturor persoanelor, indiferent de varsta si categorie sociala, posibilitatea unui castig suplimentar.
Oferim clientilor produse de cea mai buna calitate, dublata de garantia satisfactiei.
Ne preocupa bunastarea societatii si mediul inconjurator. Compania Avon este activ si energic implicata in lupta impotriva cancerului la san. Avon a fost prima mare companie producatoare de cosmetice care a oprit definitiv testarea produselor pe animale. Toate ambalajele produselor noastre sunt confectionate din materiale reciclabile.