Consultant financiar

PF Ignat Sorin

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea a noi clienti potentiali pe piata
- planificarea activitatii de vanzare proprie
- crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
- gestionarea portofoliului de clienti
- promovarea produselor si serviciilor companiei pe anumite segmente de piata si incheierea diferitelor tipuri de contracte
- dezvoltarea si fidelizarea portofoliului de clienti

CERINTE

- seriozitate
- spirit de intreprinzator
- spirit de echipa
- abilitati de comunicare si negociere
- abilitati de prezentare in public
- bun organizator
- ambitie, tenacitate, perseverenta
- mentalitate de invingator

BENEFICII OFERITE

- training gratuit
- program flexibil
- mediu de lucru profesional si concurential
- logistica pusa la dispozitie de companie
- formare profesionala specializata
- plan de cariera
- posibilitati de acumulare a veniturilor din: comisioane, bonusuri, concursuri
- bonusuri programe motivationale
- posibilitati de dezvoltare profesionala

Activitate financiar bancara cu capital strain (romano-germano-austriac).