Consultant bancar

Banca lider de piata

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cati dintre dumneavoastra s-au gandit sa inceapa o cariera in vanzari de produse financiar-bancare? Cati dintre dumneavoastra s-au gandit la bani si la modalitati de finantare ca la ceva atractiv? Banca noastra va ofera prilejul de a imbina satisfacerea nevoilor legate de o casa noua, modernizata, cu placerea de a vinde produsul potrivit!
Noi va ajutam sa deveniti proprii dumneavoastra sefi si sa dispuneti de timpul dumneavoastra cum doriti!

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
bune abilitati de comunicare,responsabil,prezenta fizica agreabila,spontaneitate,entuziasm,siguranta si motivare de a dezvolta o cariera intr-o afacere proprie, noua in Romania si de a reusi financiar.

BENEFICII OFERITE

Se ofera comisioane atractive, training specializat si multe surprize pentru cei ce ni se vor alatura!

Institutie bancara,ce se sprijina pe trei puternici actionari,ce ofera un produs financiar care se bucura deja de de o larga recunoastere pe plan international.Sistem de economisire-creditare pentru domeniul locativ,cu scopul de a-i ajuta pe cetatenii romani sa-si realizeze un mare vis,o casa noua,modernizarea celei existente.
Filozofia noastra -Cine pune deoparte are parte.