Consultant Asigurari de Viata/Locuinta GRAWE ROMANIA ASIGURARE SA

GRAWE ROMANIA ASIGURARE SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planificarea activitatii
- Elaborarea strategiei de dezvoltare si de atingere a obiectivelor stabilite
- Evaluarea permanenta a activitatii si rezultatelor proprii
-Capacitatea de a dezvolta parteneriate de lunga durata cu clientii
- Participarea la traininguri in locatii deosebite

CERINTE

-Absolvent de studii superioare sau in curs de finalizare-reprezinta avantaj
-Abilitati de comunicare
-Responsabil
-Perspicace
-Rezistent la stress
-Automotivat
-Orientat catre rezultate si atingerea obiectivelor

BENEFICII OFERITE

-Posibilitatea dezvoltarii unei cariere pe termen lung intr-o companie multinationala
-Salarizare in functie de performanta
-Bonusuri
-Excursii in tara si strainatate in locatii deosebite
-Traininguri si programe de dezvoltare performante
-Mediu de lucru profesional, echipa tanara

GRAWE Romania si-a inceput activitatea in octombrie 2000, vizand exclusiv domeniul asigurarilor de viata. Detinand 99,98% din pachetul de actiuni, grupul GRAWE este actionarul majoritar al companiei romanesti. In prezent GRAWE opereaza atat pe piata asigurarilor de viata cat si de sanatate, accident furnizand noi si noi solutii clientilor sai actuali si viitori.
Ne conducem dupa urmatorul motto: "Asigurarea de partea TA!", iar strategia noastra este sa punem intotdeauna clintul pe primul loc, sa ii oferim cele mai bune produse si servicii in orice moment.
De cand am intrat pe piata si pana in prezent, seriozitatea si profesionalismul care ne caracterizeaza au determinat un numar de peste 150.000 de clienti sa opteze pentru produsele noastre.
Datorita faptului ca pentru noi clientii sunt pe primul loc dorim sa le oferim acestora in continuare serviciile cele mai bune. Acest lucru nu il putem realiza decat daca echipa noastra este formata din adevarati profesionisti,retribuiti ca atare.