Consilieri Asigurari si Unit Manager

BCR ASIGURARI DE VIATA S.A BOTOSANI

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectare, identificare potentiali clienti
- stabilire intalniri
- prezentare, promovare companie si servicii financiare
- oferire consultanta, solutii
- incheiere contracte de asigurare
- asigurare service

CERINTE

Abilitati excelente de comunicare, negociere, persuasiune, empatie, tenacitate, atitudine pozitiva;
Capacitatea de a asimila cunostinte, motivare, flexibilitate, rezistenta la stres;
Atitudine proactiva, orientare spre rezultate, atingerea obiectivelor, orientare catre client.
Experienta in vanzari constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Cursuri de specialitate oferite de traineri LIMRA;
Venituri fixe garantate, comisioane si bonusuri;
Oportunitatea unei cariere de succes in cadrul celui mai mare grup financiar din Romania;
Posibilitatea de a promova in cariera.

BCR ASIGURARI DE VIATA S.A face parte din grupul BCR - cel mai puternic grup financiar din Romania.