Consilieri Asigurari si Agenti Marketing

BCR ASIGURARI DE VIATA S.A BOTOSANI

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectare, identificare potentiali clienti
- stabilire intalniri
- prezentare, promovare companie si servicii financiare
- oferire consultanta, solutii
- incheiere contracte de asigurare
- asigurare service

CERINTE

•Abilitati excelente de comunicare, negociere, persuasiune, tenacitate, atitudine pozitiva;
•Capacitatea de a asimila cunostinte, motivare, flexibilitate, rezistenta la stres;
•Atitudine proactiva, orientare spre rezultate, atingerea obiectivelor, orientare catre client.
•Experienta in vanzari constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

•Cursuri de specialitate oferite de traineri LIMRA;
•Venituri fixe garantate, comisioane si bonusuri;
•Oportunitatea unei cariere de succes in cadrul celui mai mare grup financiar din Romania;
•Posibilitatea de a promova in cariera.

Societate comerciala, subsidiara a grupului financiar BCR, cel mai mare grup financiar din Romania.