consiliere servicii bancare

banca

Job expirat

RESPONSABILITATI

Banca specializata multinationala,care functioneaza in baza legislatiei bancare(ord 99/2006)beneficiara a experientei de peste 80 ani a actionarului german,membra a celui mai mare grup bancar al Europei Centrale si de Vest.

CERINTE

- Persoane hotarate a schimba domeniul activitatii si a obtine venituri consistente
- Persoane dornice de afirmare si recunoastere pentru munca depusa
- Aptitudini de comunicare
- Flexibile, dinamice
- Initiativa, incredere in sine
- Pozitive, decise, entuziaste, energice
- Prezenta fizica agreabila (tinuta business)

BENEFICII OFERITE

- Cariera accesibila in domeniul bancar
- Recunoastere si sprijin permanent
- Pregatire si indrumare gratuita
- Comisioane si bonusuri lunare de un nivel inalt
- Dotare tehnica
- Posibilitatea de a promova un produs bancar cu cel mai bun randament destinat unei piete neacoperite 99%
- Nu este de ajuns sa vrem trebuie sa facem primul pas catre aceasta

partener de incredere in sistemul financiar-bancar din Romania si Europa