Consilier vanzari

HIDROPLASTO

Job expirat

RESPONSABILITATI

HIDROPLASTO merge catre dezvoltare!
De aceea am hotarat ca in 2010 sa ne extindem activitatea.
Oportunitatile pe care le oferim sunt de nivelul unei companii ce reprezinta un renume international.
Consideram ca mediul de lucru corect, salarizarea motivanta si mai ales posibilitatea de promovare va vor face sa aplicati la ceea ce avem de oferit.

CERINTE

-varsta minima 24 ani
-experienta minim un an
-studii medii/superioare
-persoana comuniativa, organizata, cu idei si perspective, capabila de relationare cu oamenii
-cunostinte operare PC, Internet Explorer, Microsoft Office
-Cunostinte limba engleza sau o alta limba de circulatie internationala
-permis cat B constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Asteptam cu interes cv-urile dumneavoastra pana la data de 25 noiembrie 2009.

HIDROPLASTO este unic reprezentant in Romania al concernului german BESAGROUP, principal furnizor pe plan mondial al solutiilor, tehnologiilor si produselor de ultima ora in domeniul constructiilor, companie multinationala cu parteneri peste tot in lume, recunoscuti prin CALITATE, COMPETENTA si gama variata de produse.