consilier clientela in cadrul bancii

institutie bancara de renume

Job expirat

RESPONSABILITATI

Banca specializata, multinationala, care functioneaza in baza legislatiei bancare(ord 99/2006)beneficiara a experientei de peste 80 ani a actionarului german,membra a celui mai mare grup bancar al Europei Centrale si de Vest.

CERINTE

- Persoane hotarate a schimba domeniul activitatii si a obtine venituri consistente
- Persoane dornice de afirmare si recunoastere pentru munca depusa
- Aptitudini de comunicare
- Flexibile, dinamice
- Initiativa, incredere in sine
- Pozitive, decise, entuziaste, energice
- Prezenta fizica agreabila (tinuta business)

BENEFICII OFERITE

- Cariera accesibila in domeniul bancar
- Recunoastere si sprijin permanent
- Pregatire si indrumare gratuita
- Comisioane si bonusuri lunare de un nivel inalt
- Dotare tehnica
- Posibilitatea de a promova un produs bancar cu cel mai bun randament destinat unei piete neacoperite 99%
- Nu este de ajuns sa vrem trebuie sa facem primul pas catre aceasta

una dintre cele mai importante institutii din sistemul bancar romanesc ce ofera clientilor sai solutii inteligente si flexibile in scopul satisfacerii intr-o maniera prompta si individualizata a solicitarilor acestora