Colaborator

Federico Mahora

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezentarea mapei de mostre ce contine 100 de parfumuri.
- Efectuarea comenzii clientului.
- Preluarea banilor de la client pentru produsele comandate.

CERINTE

Persoanele care aplica la acest job trebuie sa fie comunicative.

BENEFICII OFERITE

Castigurile sunt direct proportionale cu timpul dedicat acestei "afaceri".

Federico Mahora (FM) Group este o firma poloneza care se ocupa cu comercializarea parfumurilor de aproape 10 ani. Compania s-a dezvoltat rapid pe piata poloneza de parfumuri oferind o gama variata de arome. Din anul 2004 a inceput comercializarea acestor produse prin sistemul MLM. In afara de Polonia si Romania se mai comercializeaza si in Slovacia, Cehia, Austria, Germania si Ungaria.

Scopul companiei este acela de a oferi un numar de produse in continua crestere, iar produsele sa se conformeze standardelor impuse de client. Compania isi dezvolta sistemul de distribuitie printr-un parteneriat si o colaborare de incredere invitand consumatorii la o cooperare si participare activa.

Afacerea s-a extins rapid in toate tarile din jurul Poloniei, tocmai datorita raportului excelent calitate-pret.

Toata afacerea se bazeaza pe o idee simpla: cumpara esentele originale de la firma producatoare, le ambaleaza intr-un ambalaj propriu atragator punandu-le pe piata cu un nou nume de marca. Acesta este Federico Mahora!