Colaborator

RBL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- selectam colaboratori in vederea promovarii unui produs finaciar-bancar

CERINTE

- Recrutare si selectie colaboratori directi;
- Dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Promovarea imaginii bancii in spiritul valorilor organizationale;
- Capacitate de recrutare si pregatire a unei echipe de vanzari performante;
- Abilitati de comunicare, relationare si vanzari;
- Dorinta sustinuta de a munci si invata;
- Dinamism, seriozitate, perseverenta si orientare spre rezultate;
- Ambitie, spirit de echipa si initiativa,

BENEFICII OFERITE

- training gratuit,
- comisioane atractive,
- concursuri, subventii, aparatura IT, masina, excursii

Raiffeisen Banca pentru Locuinte a fost infiintata in 2002, avind ca obiectiv principal intermedierea de servicii financiare si colaborare, pentru achizitia de locuinte, , carduri bancare de cumparaturi. Inca de la inceput firma si-a propus sa-ti ofere tie, clientul nostru, servicii de calitate, ajutor in alegerea unui cereri de economisire sau unei solutii financiare atit de necesara pentru nevoile tale.
Suntem o echipa tinara formata din oameni cu experienta financiar bancara dornici sa te ajute si sa te sustina in stufosul proces de alegere al unui produs bancar.
Impreuna cu tine dorim sa construim o afacere de succes, care printr-o retea teritoriala extinsa sa-ti ofere tot suportul necesar.