CASIER - Locatia: Botosani

INTERBRANDS Marketing & Distribution S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Colectarea si administrarea banilor/ documentelor aferente
- Verifica borderoul de incasari si chitantele prezentate/predate de catre agenti/soferi livrari
- Intocmeste zilnic borderoul pentru BO si CEC-uri depuse la banca si tine evidenta decontarii acestora.

CERINTE

-minim liceu (diploma de Bacalaureat)
-abilitati de comunicare, capacitate de a lucra eficient in echipa si de a-si stabili prioritatile
-buna cunoastere si aplicare a actelor normative in vigoare pentru casieri
-bune abilitati aritmetice

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in cadrul unei companii de renume
- Bonuri de masa

DESCRIEREA FIRMEI

ALEGE STRATEGIC IN CARIERA !

SC INTERBRANDS Marketing & Distribution S.R.L este cea mai mare companie de distributie din Romania, partener si distribuitor principal al celor mai mari producatori de bunuri de larg consum din lume: Procter&Gamble, Nestle, Kotanyi, British American Tobacco, etc.

Echipa Interbrands este pro-activa, orientata spre rezultate si ambitioasa, cu inalte standarde de calitate; la noi increderea si angajamentul provin din pasiune si implicare.

Performanta companiei a fost sustinuta prin efortul, talentul si dedicarea continua a celor care formeaza echipa INTERBRANDS.

Daca doresti sa faci parte din echipa noastra de succes nu ezita sa aplici pentru acest post!