Broker/ consultant financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Reprezentati compania la fata locului si sunteti persoana directa de contact pentru persoanele interesate si pentru clienti;
- Cunoasteti si întelegeti dorintele si nevoile clientilor dvs. si pe aceasta baza elaborati concepte privind asigurarea viitorului, de asigurari si investitii financiare;
- Sunteti responsabil de dobândirea de noi clienti, precum si de întretinerea si extinderea relatiilor cu clientii existenti în sectorul clientilor privati.

CERINTE

- Detineti cunostinte de baza privind munca cu computerul;
- Stiti sa abordati oamenii ;
- Sunteti orientat spre succes si stiti sa va automotivati;
- Sunteti flexibil, aveti putere de munca si sunteti dispus sa învatati.

BENEFICII OFERITE

- O formare solida în cadrul unei concept de formare practic unic la nivel european;
- O remuneratie atractiva si corespunzatoare prestatiei;
- Sanse bune de promovare, în cadrul unui model de cariera just, aflat în legatura cu cursurile de formare si formare continua necesare în acest sens.