Brand Developer

Misavan

Job expirat

RESPONSABILITATI

- 3 posturi de Brand Developer pe Zona Moldovei;
- de preferinta domiciliul in Iasi;
- intretinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- implementarea pe piata a brandurilor existente in companie;

CERINTE

- experienta relevanta in vanzari;
- nu sunt necesare studii superioare sau limba straina;
- relatii consolidate de piata;
- cunostinte PC (Pachet Microsoft Office);
- abilitati foarte bune de comunicare si interactionare cu partenerii si clientii;
- disponibilitate ridicata de calatorii in interes de service;
- persoana focusata pe un anumit brand si inclinata spre atingerea task-urilor, creativ si spirit analitic;

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- bonusuri in functie de realizari;
- altele

S.C. Misavan a fost infiintata in anul 2000 si este importator si distribuitor regional de produse de menaj. Aria de distributie cuprinde sase judete ale tarii: Iasi, Bacau, Botosani, Suceava, Piatra Neamt, Vaslui.